Pro Zaneprázdněné Klienty

Pro Zaneprázdněné Klienty

Pro náročné a časově zaneprázdněné klienty a klienty pobývající v cizině jsme připravili užitečnou službu Pro zaneprázdněné klienty. Velmi si vážíme důvěry, se kterou jste se na nás obrátili. Doufáme, že se Vám naše nabídka nemovitostí líbila. Jestliže jste si z ní přesto nevybrali, rádi bychom Vám vyšli co nejvíce vstříc a nabídli Vám naši novou službu Pro zaneprázdněné klienty

V jejím rámci Vám na základě vašich konkrétních požadavků předložíme nabídku nemovitostí nejen z našeho portfolia, ale také nemovitosti nabízené jinými realitními kancelářemi s cílem nalézt na realitním trhu maximum toho, co odpovídá vašim představám. Dokážeme Vám předložit i nabídku zajímavých nemovitostí, které nejsou předmětem žádné inzerce. Vašim přáním u nás nestanovujeme limity, jsme připraveni splnit kterékoliv z nich.

Ať už z jakýchkoliv důvodů nemáte sami možnost vyhledávat atraktivní nemovitosti, my to za Vás rádi uděláme, od toho tu přece jsme. Zároveň Vám na základě našich zkušeností poskytneme profesionální a objektivní hodnocení každé jednotlivé nemovitosti, spolu s prověřením jejího právního stavu. Prohlídky lze zorganizovat i o víkendech nebo ve večerních hodinách. Standardně zajistíme několik prohlídek po sobě v rámci jediného dne.© 2008   Masters RealVeškerá práva vyhrazena.